Kawa Specialty

BREW BAR

Kawy? Zobacz, co nowego mamy do testów!

Halko! Skoczymy na kawę? 😉

Brew Bar w Centrum Testów to unikalny na skalę światową koncept, który pozwala za darmo przetestować różnorodne kawy z wielu polskich palarni. Nasi bariści przeprowadzą Cię przez proces przygotowania wybranych ziaren metodami alternatywnymi i odpowiedzą na związane z kawą nurtujące pytania.

Dla osób, które po testach chciałyby zaopatrzyć się w sprzęt kawowy lub paczkę ziaren, został stworzony mały, tematyczny sklepik. Brew Bar skupia się na osobach nowych w temacie kaw Specialty, jednak i doświadczeni bariści nie będą zawiedzeni!

Jakich kaw chcesz spróbować?

Dostępne u nas kawy są jakości specialty. Oznacza to w skrócie, że (na 100 punktów jakości) otrzymały one minimum 80. Dodatkowo, cała droga ziarenka od plantacji po filiżankę jest transparentna, a farmerzy dostają za nią uczciwą zapłatę. Dzięki temu mamy pewność, że pijecie tylko to, co najlepsze 🙂

COFFEE & SONS

Biłgoraj

COFFEEHOOD

Łódź

COFFEELAB

Warszawa

FIGA

Wrocław

HAYB

Warszawa

JAVA

Warszawa

LACAVA

Piaseczno

SIMPLO

Warszawa

Metody alternatywne

Pod tą nazwą kryją się wszystkie sposoby inne niż ekspres ciśnieniowy, który jest uznawany za klasyczne podejście do parzenia. Często nie potrzebujesz do jej przygotowania prądu, a smak między poszczególnymi metodami potrafi się różnić dość znacząco. Właśnie na nich skupiamy się w Centrum Testów.

DRIP

Proste urządzenie do ręcznego przygotowania kawy przelewowej

AEROPRESS

Strzykawka będąca często ulubionym narzędziem baristów

DELTER PRESS

Konstrukcja pozwalająca na proste dozowanie wody przez ziarna kawy

FRENCH PRESS

Proste narzędzie, które znalazło swoje miejsce w wielu polskich domach

Sprzęt

Poniżej znajdziesz kategorie akcesoriów kawowych, które możesz przetestować przy robieniu sobie kawy. Każda z ikon przeniesie Cię dalej, gdzie dowiesz się więcej o każdym produkcie z osobna. Jeżeli po zapoznaniu się z informacjami wciąż pojawią się pytania, chętnie na nie odpowiemy! 🙂

MŁYNKI RĘCZNE

Poręczne młynki żarnowe

MŁYNKI ELEKTRYCZNE

Wersja dla leniwych 😉

CZAJNIKI

Z szyjką ułatwiającą zaparzanie kaw

INNE

Cała reszta kawowej technologii

Tutoriale

Instrukcje obsługi