Xiaomi Mi True Wireless Earbuds

Ponad połowa informacji o nowych bezprzewodowych słuchawkach Sony skupia się na dopieszczonym systemie aktywnej redukcji hałasu. Jeżeli system ma być najważniejszym elementem słuchawek kosztujących ponad tysiąc złotych, to rzeczywiście powinien działać skutecznie.

O skuteczności redukcji hałasu jednak trudno pisać, trzeba to usłyszeć (albo raczej nie usłyszeć) osobiście. Łatwiej będzie wspomnieć o bezprzewodowej technologii LDAC, która przekazuje trzykrotnie więcej danych, niż standardowy Bluetooth. A, jak wiadomo, uszczerbek na jakości dźwięku przy bezprzewodowej komunikacji jest dla producentów słuchawek tematem niewygodnym.

Co ciekawe o działaniu tych wszystkich systemów nie trzeba nawet myśleć. Słuchawki same dostosowują się do sytuacji oraz otoczenia, dobierając odpowiedni poziom tłumienia. Wspominaliśmy o dostępie do asystenta głosowego i o sterowaniu dotykowym? To wspominamy teraz.

Oceny użytkowników

Opis

Prawdziwie bezprzewodowe, co podkreśla w nazwie producent, słuchawki dokanałowe. Czyli zestaw, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić – dwie małe słuchawki pozbawione jakichkolwiek kabli czy wejść oraz małe pudełko spełniające rolę etui ładującego.

Earbuds od Xiaomi zostały wyposażone w opcję sterowania dotykowego. Bez wyciągania telefonu z kieszeni można łatwo zatrzymać muzykę lub przeskoczyć na kolejny utwór z playlisty.

W pełni naładowane słuchawki pograją przez cztery godziny. Bateria z etui wydłuży ich występ o kolejne osiem godzin. Wystarczy do wielokrotnego odsłuchania dyskografii niejakiego Zenona.

Główne cechy Xioami Mi True Wireless Earbuds:

  • Bluetooth 5.0
  • Brak ANC
  • IPX4 – Ochrona przed rozpryskującą się wodą z dowolnego kierunku
  • Czas działania na baterii: 4(12h razem z etui)
  • Złącze Micro USB
  • po wyjęciu z etui, słuchawki automatycznie się włączają i parują z tel.
  • wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona
  • automatyczne wyłączanie po 5min bez aktywności
Recenzje Zaloguj się
Sortowanie:

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.

User Avatar User Avatar
Opinia użytkownika Centrum Testów
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ta recenzja nie ma jeszcze komentarzy

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
×