Xiaomi Mi Air 2SE

Ponad połowa informacji o nowych bezprzewodowych słuchawkach Sony skupia się na dopieszczonym systemie aktywnej redukcji hałasu. Jeżeli system ma być najważniejszym elementem słuchawek kosztujących ponad tysiąc złotych, to rzeczywiście powinien działać skutecznie.

O skuteczności redukcji hałasu jednak trudno pisać, trzeba to usłyszeć (albo raczej nie usłyszeć) osobiście. Łatwiej będzie wspomnieć o bezprzewodowej technologii LDAC, która przekazuje trzykrotnie więcej danych, niż standardowy Bluetooth. A, jak wiadomo, uszczerbek na jakości dźwięku przy bezprzewodowej komunikacji jest dla producentów słuchawek tematem niewygodnym.

Co ciekawe o działaniu tych wszystkich systemów nie trzeba nawet myśleć. Słuchawki same dostosowują się do sytuacji oraz otoczenia, dobierając odpowiedni poziom tłumienia. Wspominaliśmy o dostępie do asystenta głosowego i o sterowaniu dotykowym? To wspominamy teraz.

Oceny użytkowników

Najważniejsze funkcje

Słuchawki bezprzewodowe istnieją na rynku od lat. Okazało się jednak, że ich bezprzewodowość została zweryfikowana i wcale nie jest aż tak bezprzewodowa. Dlatego teraz rynek zdobywają słuchawki prawdziwie bezprzewodowe.

Xiaomi Air 2 SE rzeczywiście przewodów nie posiadają. Dwie małe douszne słuchawki nie są z niczym fizycznie połączone, nawet podczas ładowania. To odbywa się przez etui (w zestawie). 

By zyskać na funkcjonalności zostały wyposażone w sterowanie dotykowe oraz czujnik podczerwieni, dzięki któremu muzyka jest automatycznie wstrzymywana po wyjęciu słuchawki z ucha. Nie zabrakło również mikrofonu do zestawu głośnomówiącego oraz systemu redukcji szumów, poprawiającego jakość rozmów. 

Producenci postarali się o solidną baterię. W pełni naładowane słuchawki grają przez pięć godzin, a energii w etui wystarczy maksymalnie na kolejne trzy ładowania. 

Główne cechy Xiaomi Mi Air 2SE:

  • Bluetooth 5.0
  • ENC – podwójny mikrofon do redukcji hałasu otoczenia
  • IPX4 – Ochrona przed rozpryskującą się wodą z dowolnego kierunku
  • Czas działania na baterii: 5h(20h razem z etui)
  • Złącze USB-C
  • Aktywna redukcja szumów
Recenzje Zaloguj się
Sortowanie:

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.

User Avatar User Avatar
Opinia użytkownika Centrum Testów
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ta recenzja nie ma jeszcze komentarzy

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
×