Wsparcie

CHCĘ WSPIERAĆ

Miło, że tutaj jesteś!
Centrum jest dla wszystkich bezpłatne. Zdecydowaliśmy się założyć zakładkę “Chcę wspierać”, aby każdy kto chce, mógł wesprzeć nasze działania i pomóc w realizacji kolejnych etapów rozwoju tego miejsca.

Zaczęliśmy małą ekipą, ale chcemy prężnie rosnąć. Wyznaczyliśmy sobie za cel dwie główne sprawy i podzieliliśmy je na etapy.

„Sprawa” numer 1;)

Etap 1. – zakończony
Zrzutka.pl. To tutaj była pierwsza zrzutka się na nasze początki.
Dzięki Twojemu wsparciu Centrum Testów powstało w kształcie, w jakim nie istnieje nigdzie indziej na świecie – pełne premierowych produktów, niezależne, wolne od nacisku producentów i dystrybutorów. Bezpłatne, a jednocześnie wciąż rozwijające się.
Zbudowaliśmy unikalny bar kawowy i zapewniliśmy najnowsze urządzenia technologiczne, pozwalające na przyrządzenie kawy speciality różnymi metodami alternatywnymi.

Etap 2. – w trakcie
Stale budujemy miejsca pracy dla kolejnych osób zainteresowanych technologią. Mamy ograniczoną liczbę produktów, ale dzięki zdobytym wpłatom nieustannie poszerzamy technologiczny asortyment. Produkty, które są w Centrum Testów pozyskujemy od agencji marketingowych, dystrybutorów, producentów i naszego sklepu partnerskiego OleOle, ale część z nich również kupujemy, chcąc być pierwszym miejscem, w którym można przetestować pożądany produkt.

Co dalej?

„Sprawa” numer 2.

Etap 3. – do realizacji
Zmieniamy zrzutkę na model subskrypcyjny na naszej stronie. Działamy już kilka miesięcy i zauważamy Twoje potrzeby.

W Centrum Testów na obecnym etapie nie ma możliwości rezerwowania produktów do testów oraz dodawania pełnej recenzji czy komentarzy dotyczących produktów. W planach mamy uruchomienie systemu rezerwacji produktów oraz stworzenie dedykowanego systemu oceny produktów, który będzie umożliwiał również zostawienie opinii, komentarzy czy nawet dłuższej formy wyrazu – recenzji wraz ze zdjęciami.

Etap 4. – do realizacji
Wiemy, że Polska to nie tylko Warszawa, dlatego w dłuższej perspektywie chcemy dotrzeć do mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy z różnych powodów nie mogą odwiedzić nas w stolicy, a w przyszłości być może nawet otworzyć punkty również w innych miastach.

I co z tą subskrypcją?

Włączając comiesięczną subskrypcję, możesz wesprzeć nasze dalsze plany i założone działania.
Planów subskrypcyjnych jest kilka (5, 15, 25, 50, 100, 150 zł miesięcznie) i w każdym momencie można wycofać swoją subskrypcję. Pod spodem krótka instrukcja* jak to zrobić.
Nie masz możliwości wsparcia w ramach miesięcznej subskrypcji, ale chcesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju Centrum Testów? Na miejscu w Warszawie mamy mały kramik z centrumowymi gadżetami. Kupując jeden z nich cały dochód idzie do skarbonki Centrum Testów. Niektóre z produktów możesz kupić również tu: https://znosne.pl

Dziękujemy, że z nami jesteś!
Zapraszamy do świątyni technologii i na testy kawy do unikalnego brew baru!

Jeśli masz chęć nas wesprzeć, wybierz swój plan (w każdej chwili możesz łatwo zrezygnować)

Bezpieczne płatności z PayPal

– – –

*Jak anulować swoją subskrypcję?

Jeżeli użyłeś PayPala – wejdź w Ustawienia i usuń subskrypcję.

Jeżeli użyłeś karty kredytowej/debetowej – napisz do nas na [email protected], anulujemy Twoją subskrypcję za Ciebi