Sony Xperia 1 II

Opis

Współczesne smartfony wyciskają z dostępnych technologii ostatnie soki. Dzięki temu dostajemy to, co najlepsze. Świetnie. Z drugiej strony wszystkie smartfony są niemal takie same, różniąc się od siebie niuansami (zwłaszcza w przypadku urządzeń działających na jednym systemie operacyjnym).

Niuansem wyróżniającym Xperia 1 II jest, co w przypadku firmy Sony nie powinno dziwić, aparat. Przy jego tworzeniu brali udział inżynierowie odpowiedzialni za serię profesjonalnych aparatów Sony Alpha 9. Gdybyśmy chcieli wymienić i wyjaśnić wszystkie technologie, o których mówi producent, na temat robienia zdjęć Xperią 1 II musiałby powstać oddzielny dział. Postaramy się więc stworzyć krótki i treściwy komunikat.

Soczewki ZEISS. Trzy obiektywy: 16, 24 i 70 mm. Matryca 12 MP. Zapis w formacie RAW. Automatyczne ustawianie ostrości z priorytetem oczu – zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych. Obliczanie autofokusu z prędkością 60 razy na sekundę. Możliwość ustawień ręcznych. Sprzętowy przycisk migawki.

A czy jest coś poza aparatem? Oczywiście. Ekran OLED, wsparcie 5G i wszystko inne, czego można spodziewać się po telefonie za pięć tysięcy złotych.

Recenzje Zaloguj/Zarejestruj się
Sortowanie:

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.

User Avatar User Avatar
Opinia użytkownika Centrum Testów
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ta recenzja nie ma jeszcze komentarzy

Avatar

Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}

CENA: 4399 zł