Samsung Galaxy S10 Lite

Oceny użytkowników

Opis

Słowo „lite” w nazwie modelu kojarzy się z wersją okrojoną. S10 Lite powinno być więc uboższą wersją podstawowego S10. Jeżeli ktoś tak pomyśli, to będzie w błędzie.

Nie dość, że praktycznie w niczym nie ustępuje flagowcowi, to jeszcze posiada kilka cech, których nie znajdziemy u „protoplasty”. Zacznijmy jednak od tego, co znane i lubiane.

Wyświetlacz został wykonany w technologii sAmoled Inifiti-O i nieco urósł – do 6,7’’. Posiada wbudowane czujnik zbliżeniowy, czujnik światła i czytnik linii papilarnych.

Aparat nadal korzysta z trzech obiektywów, ale główny zyskał matryce o rozdzielczości 48 MP. Przy nim też pojawił się napis „Super Steady OIS”. To autorski system stabilizacji optycznej, który ma sprawić, że nagrania będą płynniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Pojawiły się również nowe mikrofony działające kierunkowo. Można, uproszczając sprawę, „dozoomować” dźwięk podczas nagrywania filmów.

Na koniec dobra wiadomość dla entuzjastów szybkiego ładowania. S10 Lite wspiera technologię 25W. Godzina ładowania wystarczy na cały dzień użytkowania – za ostatnie zdanie nie ponosimy odpowiedzialności, tak twierdzi producent.

Recenzje Zaloguj/Zarejestruj się
Sortowanie:

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.

User Avatar User Avatar
Opinia użytkownika Centrum Testów
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ta recenzja nie ma jeszcze komentarzy

Avatar

Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}

CENA: 1999 zł