O co chodzi

Centrum Testów to miejsce, w którym możesz przetestować technologię bez skrępowania. Nie spotkasz u nas nachalnych sprzedawców liczących prowizję za polecony produkt, nikt nie będzie wywierał na Tobie presji ani oczekiwał decyzji zakupowej.

Czy można kupić sprzęt na podstawie zdjęć i filmów w internecie lub testując wersję „demo” na sklepowej wystawie? Można, ale w Centrum Testów przetestujesz go dokładnie i sprawdzisz czy spełnia Twoja oczekiwania. Takiej interakcji z produktem nie zapewni Ci żaden sklep i żadna, nawet najbardziej rzetelna recenzja.

U nas sprawdzisz między innymi czy słuchawki, które planujesz kupić, nie wypadną Ci z uszu i czy smartfon, który Ci się podoba, rzeczywiście robi tak świetne zdjęcia jak zapewnia producent.

Jesteśmy niezależni, działamy bez nacisku producentów i dystrybutorów. Istniejemy po to, żeby pomóc Ci podjąć odpowiednią decyzję zakupową i uchronić Cię przed złą.

Poza możliwością obcowania z najnowszą technologią, Centrum Testów daje Ci również szansę spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze. Nasze miejsce jest wypełnione roślinami, a w unikalnym na skalę światową brew barze przygotujesz sobie metodami alternatywnymi pyszną kawę speciality pochodzącą z najlepszych polskich i europejskich palarni.