Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Szukaj w postach
Szukaj na stronach

CENTRUMOWA PORADNIA ZAKUPOWA

Centrumowa Poradnia Zakupowa
Chcesz kupić, ale nie wiesz co wybrać? Przeczesywanie internetu, zamiast pomóc w dokonaniu wyboru, zwiększyło tylko Twoją niepewność? Na domiar złego, nie możesz nas odwiedzić i przetestować produktów osobiście, bo pandemia, bo daleko, bo brak czasu?
Możemy to zrobić zdalnie i wystarczy nam 20 minut. Możesz zarezerwować spotkanie online z jednym z naszych doradców. Poradnia działa od środy do niedzieli w godzinach 13.00 – 20.00, co oznacza, że pierwszą konsultację można zarezerwować na 13.00, a ostatnią na 19.30. 


Kto jest doradcą i gdzie odbywają się konsultacje?
Nasi doradcy to ekipa działająca na co dzień w Centrum Testów. Jest to kilka osób naturalnie poruszających się w świecie technologii, obcujących z nią każdego dnia. To oni szukają nowych produktów, porównują je ze sobą i poddają wszelkim możliwym testom, by później móc odpowiedzieć na wszystkie, nawet te niełatwe pytania. Konsultacje odbywają się online – Ty jesteś w miejscu wybranym przez siebie, nasi doradcy są w Centrum Testów. Właśnie dlatego, jeżeli chcesz zobaczyć coś z bliska, wystarczy, że doradca przyniesie produkt z magazynku, żebyście wspólnie mogli mu się bliżej przyjrzeć.


Ile to kosztuje?
20 minutowa konsultacja kosztuje 30 złotych. Po jej zakończeniu otrzymasz kod zniżkowy o wartości 20 zł do wykorzystania na OleOle.pl. Doradca może Ci również wysłać maila z linkami do omawianych produktów oraz, jeżeli będzie to potrzebne, dodatkowe informacje na ich temat.


Dlaczego mam za to płacić, skoro w sklepie dostanę poradę za darmo?
Koszt porady udzielanej w sklepie pokrywają producenci. Nie jest tajemnicą, że płacą oni sklepom za merchandising, czyli reklamę w miejscu sprzedaży. Produkty firm, które płacą więcej, są lepiej eksponowane i niestety czasem również częściej polecane przez sprzedawców. Poza tym, pracownik sklepu udzielając Ci porady oczekuje, że dokonasz zakupu. Nie tylko produktu, który Ci poleca, ale również w sklepie, w którym pracuje. Centrum Testów nie jest sklepem, więc celem naszych doradców nie jest sprzedaż. Czasem większą frajdę sprawia nam fakt, że powstrzymaliśmy kogoś przed niepotrzebnym wydaniem pieniędzy. Partnerem Centrum jest sklep OleOle, dlatego bardzo dbamy o naszą niezależność. Skupiamy się na wybraniu najlepszego produktu, nie sugerujemy miejsc zakupu. Zwracamy jedynie uwagę na podejrzane podmioty, których oferty mogą okazać się oszustwem.


Co jeżeli nie jestem zadowolony z porady?
Oddamy Ci Twoje pieniądze. Napisz do nas z wyjaśnieniem co poszło nie tak, a my zwrócimy Ci cały poniesiony koszt.


Odwołanie konsultacji:
Bezpłatnie możesz odwołać konsultację do 4 godzin przed jej początkiem. Jeżeli do czasu startu konsultacji zostanie mniej niż 4 godziny, płatność przepada, a nasz doradca płacze za utraconą nadzieją spotkania.


Swoją konsultację online możesz zamówić, klikając w poniższy link:

DANE KONTAKTOWE

tel. 698284030
[email protected]

CZYNNE

Środa-Niedziela: 13:00-20:00

×