LG Velvet

Opis

Południowokoreańska marka potrafi wypuścić dobry smartfon. Nie ma co do tego wątpliwości. Problem polega na tym, że te najlepsze… nie są flagowcami. Podobnie może być w przypadku LG Velvet. Cała masa innowacji w aksamitnej powłoce.

Trudno jest wymienić wszystkie funkcje, bo Koreańczycy postawili sobie za cel by ich nowy smartfon miał wszystko. Pełne wsparcie 5G? Oczywiście. Duży i nowoczesny wyświetlacz? POLED o ogromnej przekątnej 6.8”. Do tego dorzucają opcję skorzystania z technologii Dual Screen, czyli dołączenia drugiego ekranu o dokładnie takich samych parametrach, jak ekran główny.

Jakieś innowacje w sferze audio? Oczywiście – i to nie jedna. AI Sound potrafi samodzielnie dobrać ustawienia do rodzaju słuchanej muzyki lub oglądanego filmu. Voice Bokeh oddziela głos tła podczas nagrywania filmów, potrafi też „skupić się” na słowach mówiącego. Moment, to jeszcze nie koniec. Zostało nagrywanie filmów ASMR. Fanom dźwięków jedzonego jabłka nie trzeba tłumaczyć o co chodzi.

LG nie zapomniało o zwolennikach wideo. 48 MP w tylnym aparacie wystarczy z nawiązką do robienia ostrych i szczegółowych zdjęć. Przy nagrywaniu filmów pomaga unowocześniony system stabilizacji.

Na resztę funkcji brakuje już miejsca. Przykro nam, trzeba je odkryć osobiście.

Recenzje Zaloguj/Zarejestruj się
Sortowanie:

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.

User Avatar User Avatar
Opinia użytkownika Centrum Testów
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ta recenzja nie ma jeszcze komentarzy

Avatar

Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}

CENA: 1869 zł