SIMPLo to marka, która wyrasta z radości. Tej płynącej z kultury związanej z kawą. Z rozmów przy wspólnym stole. Z wymiany pomysłów, pasji, miłości… Czy po prostu miłej chwili, która nastraja na resztę dnia. SIMPLo zbliża ludzi w niepozornym akcie delektowania się filiżanką czegoś wspaniałego. Przypomina, że życie składa się z prostych interakcji. Przywołuje małe szczęścia codzienności — z każdym łykiem.

Wierzymy, że życie nie musi być tak skomplikowane, jak się wydaje. Jasne, mamy swoje wielkie idee. Jesteśmy zaangażowani w naprawdę zawiłe procesy. Ale kawa to nasz żywioł i potrafimy okiełznać wszelkie zawirowania. Poskramiamy to, co trudne i niejasne, żebyś Ty mógł zanurzyć się w prostych przyjemnościach. Bo takie powinno być życie — SIMPLo.

SIMPLo to nie tylko kawa, ale określony styl życia. Naszą markę budujemy jako kolektyw ciekawskich, doświadczonych pionierów swoich dziedzin. Mówiąc wprost, jesteśmy w branży na tyle długo, by wiedzieć, co się sprawdza i na co warto postawić. Dlatego w SIMPLo zawsze na pierwszym miejscu jest jakość. Tylko w ten sposób możemy bez wahania obiecać Ci, że współpraca z nami gwarantuje satysfakcję na wszystkich polach.

https://simploworld.com/pl/

Etiopia - Ora

Profil sensoryczny:

  • Suszone owoce
  • Jagody
  • Słodycze

Pochodzenie: Etiopia
Profil: Alternatywy

Codzienna kawa w niecodziennej odsłonie. Ciężka, a zarazem kwiatowa Ora jest dobrym sposobem na pobudzenie przy nauce lub rozpoczęcie dnia po ciężkiej nocy.

Palarnia zapewnia, że Ora była doprawiona jazzowym drygiem, a przelać można ją na bluesowe nuty. Jak na kawę, która ma być “prosta”, nuty muzyczne wybrali mocno wysublimowane. Po pierwszej filiżance wiadomo jednak, czemu.

×