Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Cześć!
Lubisz ludzi i technologię?

Szukamy osób na dwa stanowiska w Centrum Testów:

  • Obsługa gości (“Wspieracz”) Centrum
  • Manager Centrum Testów

Szczegóły poniżej:

Obsługa gości (“Wspieracz”) Centrum Testów

Dni pracy: piątek – niedziela, 12:00-21:00

Obowiązki:
  • przywitanie i rejestracja gości, dbanie o produkty, pomoc i wsparcie technologiczną wiedzą, testowanie produktów zanim trafią w ręce gości, sporządzanie list produktowych, które potencjalnie mogłyby znaleźć się w Centrum (na podstawie doświadczenia swojego, jak i rozmów z gośćmi)
  • doceniamy punktualność i organizację wokół swojego miejsca pracy

Dodatkowo:
  • zapewniamy szkolenia produktowe, dostęp do przedpremierowych produktów tech i dla chętnych – pomoc w podnoszeniu umiejętności w zakresie foto-video oraz bezpłatne szkolenia z zakresu roślin i kawy.

Dla kogo jest to stanowisko:
  • dla osoby lubiącej pracę z ludźmi
  • osoby zainteresowanej technologią – nie jest to warunek konieczny, jeżeli jesteś człowiekiem otwartym na naukę
  • być może dla osób pracujących wcześniej w branży hotelarskiej (kelnerzy, kierownicy sali, kierownicy zmiany), pracowników call center, recepcjonistów/recepcjonistek, asystentów/asystentek.

Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie, umowa zlecenie lub B2B.

Manager Centrum Testów

Praca na niepełny etat
Dni pracy: piątek – niedziela, 12:00-21:00

Obowiązki i wymagania:
  • zarządzanie zespołem, ustawianie harmonogramów pracy, zangażowanie, wspieranie i rozwijanie zespołu
  • odpowiedzialność za realizację całości działań prowadzonych przez zespół
  • planowanie zadań, usprawnianie procesów, mierzenie progresu w realizacji założonych celów, rozwiązywanie problemów
  • praca z excelem (stany magazynowe, rejestracja nowych produktów)
  • dla osoby z doświadczeniem w pracy z zespołem, zarządzaniu organizacją / klubem / sklepem (były kierownik sklepu?), z umiejętnościami egzekwowania, przy zachowaniu dobrej atmosfery
  • osoby świadomej błędów w procesach i chęci ich niwelowania
  • osoby otwartej na zmiany i rozwój miejsca
Dodatkowo:
  • zapewniamy szkolenia produktowe, dostęp do przedpremierowych produktów tech i dla chętnych – bezpłatne szkolenia z zakresu roślin i kawy.

Zgłoszenie wyślij na [email protected]