O nas / Jak działamy

O co chodzi

Centrum Testów to miejsce, w którym możesz przetestować technologię bez skrępowania. Nie spotkasz u nas nachalnych sprzedawców liczących prowizję za polecony produkt, nikt nie będzie wywierał na Tobie presji ani oczekiwał decyzji zakupowej.

Czy można kupić sprzęt na podstawie zdjęć i filmów w internecie lub testując wersję „demo” na sklepowej wystawie? Można, ale w Centrum Testów przetestujesz go dokładnie i sprawdzisz czy spełnia Twoja oczekiwania. Takiej interakcji z produktem nie zapewni Ci żaden sklep i żadna, nawet najbardziej rzetelna recenzja.

U nas sprawdzisz między innymi czy słuchawki, które planujesz kupić, nie wypadną Ci z uszu i czy smartfon, który Ci się podoba, rzeczywiście robi tak świetne zdjęcia jak zapewnia producent.

Jesteśmy niezależni, działamy bez nacisku producentów i dystrybutorów. Istniejemy po to, żeby pomóc Ci podjąć odpowiednią decyzję zakupową i uchronić Cię przed złą.

Poza możliwością obcowania z najnowszą technologią, Centrum Testów daje Ci również szansę spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze. Nasze miejsce jest wypełnione roślinami, a w unikalnym na skalę światową brew barze przygotujesz sobie metodami alternatywnymi pyszną kawę speciality pochodzącą z najlepszych polskich i europejskich palarni.

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci od piątku do niedzieli w godzinach 12:00 – 21:00. 

Testy

W Centrum testujesz produkty za darmo. Zależy nam na tym, żeby dać jak największy dostęp do produktów jak największej liczbie osób, dlatego czas testów i liczba produktów, które możesz przetestować w tym samym czasie, są ograniczone. Jednocześnie możesz testować trzy produkty. Regularny czas testowania to 60 minut. Może ulec przedłużeniu, jeżeli w Centrum jest mniej osób i nie ma chętnych na testowane przez Ciebie produkty. W sytuacji wyjątkowo dużego ruchu liczba produktów wydawanych do testów i czas testowania mogą ulec zmniejszeniu. Testowych produktów nie można wynosić poza teren Centrum.

Na obecnym etapie nie ma możliwości rezerwowania produktów do testów. W planach mamy uruchomienie dedykowanego systemu rezerwacji, który sprawi, że zamówione przez Ciebie produkty będą na Ciebie czekać wybranego dnia o wybranej godzinie.

Kto może nas odwiedzić?

Centrum jest otwarte dla wszystkich, jednak jeżeli masz mniej niż 16 lat, żeby móc testować musisz przyjść z rodzicem lub opiekunem, a jeśli masz 16-18 lat, wystarczy zgoda rodzica/opiekuna i zdjęcie jego dowodu osobistego (z widocznym numerem dokumentu). Nie musisz drukować zdjęcia, wystarczy że pokażesz je nam na urządzeniu mobilnym.

Pamiętaj, aby przy pierwszej wizycie mieć ze sobą dowód osobisty. Jeżeli nie posiadasz dowodu, weź inny dokument ze zdjęciem, na przykład paszport lub prawo jazdy.

Pojazdy elektryczne

Pojazdy elektryczne to jedyna kategoria, która testowana jest na zewnątrz. Przychodzisz do Centrum, wydajemy Ci pojazd, który możesz przetestować w najbliższej okolicy. Pamiętaj, że aby przetestować pojazd musisz mieć skończone 18 lat lub przyjść z rodzicem/opiekunem. Jednorazowo możesz testować jeden pojazd przez 15 minut za darmo. Jeżeli chcesz wziąć pojazd na dłuższą przejażdżkę, napisz do nas z wyprzedzeniem, żebyśmy mieli pewność, że będzie przygotowany. Godzina testów kosztuje: w przypadku hulajnóg 25 zł, pozostałych pojazdów elektrycznych (deski, monocykle) – 39 zł.

Kawa

Brew bar jest miejscem dostępnym dla wszystkich odwiedzających Centrum. Możesz wybrać dowolną z dostępnych kaw i metod parzenia, żeby przygotować sobie kawę. Na miejscu znajdziesz niezbędne akcesoria oraz instrukcje. Opiekun brew baru jest zawsze na miejscu, żeby Ci pomóc. Kawa w Centrum Testów jest darmowa, w sytuacji dużego ruchu liczba porcji kaw na osobę może zostać ograniczona.

Galeria