JAK DZIAŁAMY

GODZINY OTWARCIA

Jesteśmy otwarci od środy do niedzieli w godzinach 12:00 – 21:00. 

TESTY

W Centrum testujesz produkty za darmo. Zależy nam na tym, żeby dać jak największy dostęp do produktów jak największej liczbie osób, dlatego czas testów i liczba produktów, które możesz przetestować w tym samym czasie, są ograniczone. Jednocześnie możesz testować trzy produkty. Regularny czas testowania to 60 minut. Może ulec przedłużeniu, jeżeli w Centrum jest mniej osób i nie ma chętnych na testowane przez Ciebie produkty. W sytuacji wyjątkowo dużego ruchu liczba produktów wydawanych do testów i czas testowania mogą ulec zmniejszeniu. Testowych produktów nie można wynosić poza teren Centrum.

Na obecnym etapie nie ma możliwości rezerwowania produktów do testów. W planach mamy uruchomienie dedykowanego systemu rezerwacji, który sprawi, że zamówione przez Ciebie produkty będą na Ciebie czekać wybranego dnia o wybranej godzinie. Jeżeli chcesz pomóc w stworzeniu systemu, możesz wesprzeć Centrum tutaj

KTO MOŻE NAS ODWIEDZIĆ?

Centrum jest otwarte dla wszystkich, jednak jeżeli masz mniej niż 16 lat, żeby móc testować musisz przyjść z rodzicem lub opiekunem, a jeśli masz 16-18 lat, wystarczy zgoda rodzica/opiekuna.

POJAZDY ELEKTRYCZNE

Pojazdy elektryczne to jedyna kategoria, która testowana jest na zewnątrz. Przychodzisz do Centrum, wydajemy Ci pojazd, który możesz przetestować w najbliższej okolicy. Pamiętaj, że aby przetestować pojazd musisz mieć skończone 18 lat lub przyjść z rodzicem/opiekunem. Jednorazowo możesz testować jeden pojazd przez 15 minut za darmo. Jeżeli chcesz wziąć pojazd na dłuższą przejażdżkę, napisz do nas z wyprzedzeniem, żebyśmy mieli pewność, że będzie przygotowany. Godzina testów kosztuje 39 zł. 

KAWA

Brew bar jest miejscem dostępnym dla wszystkich odwiedzających Centrum. Możesz wybrać dowolną z dostępnych kaw i metod parzenia, żeby przygotować sobie kawę. Na miejscu znajdziesz niezbędne akcesoria oraz instrukcje. Opiekun brew baru jest zawsze na miejscu, żeby Ci pomóc. Kawa w Centrum Testów jest darmowa, w sytuacji dużego ruchu liczba porcji kaw na osobę może zostać ograniczona.

SKLEP PARTNERSKI

Głównym partnerem Centrum jest jeden z największych sklepów internetowych w Polsce: OleOle. Większość produktów dostępnych w Centrum znajduje się w jego ofercie.

WordPress Image Lightbox
×