Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Szukaj w postach
Szukaj na stronach

JAK DZIAŁAMY

 

GODZINY OTWARCIA

Jesteśmy otwarci od piątku do niedzieli w godzinach 12:00 – 21:00. 

TESTY

W Centrum testujesz produkty za darmo. Zależy nam na tym, żeby dać jak największy dostęp do produktów jak największej liczbie osób, dlatego czas testów i liczba produktów, które możesz przetestować w tym samym czasie, są ograniczone. Jednocześnie możesz testować trzy produkty. Regularny czas testowania to 60 minut. Może ulec przedłużeniu, jeżeli w Centrum jest mniej osób i nie ma chętnych na testowane przez Ciebie produkty. W sytuacji wyjątkowo dużego ruchu liczba produktów wydawanych do testów i czas testowania mogą ulec zmniejszeniu. Testowych produktów nie można wynosić poza teren Centrum.

Na obecnym etapie nie ma możliwości rezerwowania produktów do testów. W planach mamy uruchomienie dedykowanego systemu rezerwacji, który sprawi, że zamówione przez Ciebie produkty będą na Ciebie czekać wybranego dnia o wybranej godzinie. Jeżeli chcesz pomóc w stworzeniu systemu, możesz wesprzeć Centrum tutaj

KTO MOŻE NAS ODWIEDZIĆ?

Centrum jest otwarte dla wszystkich, jednak jeżeli masz mniej niż 16 lat, żeby móc testować musisz przyjść z rodzicem lub opiekunem, a jeśli masz 16-18 lat, wystarczy zgoda rodzica/opiekuna  i zdjęcie jego dowodu osobistego (z widocznym numerem dokumentu). Nie musisz drukować zdjęcia, wystarczy że pokażesz je nam na urządzeniu mobilnym.

Pamiętaj, aby przy pierwszej wizycie mieć ze sobą dowód osobisty. Jeżeli nie posiadasz dowodu, weź inny dokument ze zdjęciem, na przykład paszport lub prawo jazdy.

POJAZDY ELEKTRYCZNE

Pojazdy elektryczne to jedyna kategoria, która testowana jest na zewnątrz. Przychodzisz do Centrum, wydajemy Ci pojazd, który możesz przetestować w najbliższej okolicy. Pamiętaj, że aby przetestować pojazd musisz mieć skończone 18 lat lub przyjść z rodzicem/opiekunem. Jednorazowo możesz testować jeden pojazd przez 20 minut za darmo. Jeżeli chcesz wziąć pojazd na dłuższą przejażdżkę, napisz do nas z wyprzedzeniem, żebyśmy mieli pewność, że będzie przygotowany. Godzina testów kosztuje 39 zł. 

KAWA

Brew bar jest miejscem dostępnym dla wszystkich odwiedzających Centrum. Możesz wybrać dowolną z dostępnych kaw i metod parzenia, żeby przygotować sobie kawę. Na miejscu znajdziesz niezbędne akcesoria oraz instrukcje. Opiekun brew baru jest zawsze na miejscu, żeby Ci pomóc. Kawa w Centrum Testów jest darmowa, w sytuacji dużego ruchu liczba porcji kaw na osobę może zostać ograniczona.

SKLEP PARTNERSKI

Głównym partnerem Centrum jest jeden z największych sklepów internetowych w Polsce: OleOle. Większość produktów dostępnych w Centrum znajduje się w jego ofercie.

GALERIA 

×