GoPro 7

Opis

Czy jest na sali ktoś, kto nie zna marki GoPro? Najpopularniejszy producent kamer sportowych niemal co roku wypuszcza nowy model Hero i niezmiennie od lat zajmuje czołową pozycję na rynku, wyznaczając drogę pozostałym producentom.

Siódma odsłona powstała w 2018 i wciąż cieszy się popularnością – doskonale widać to po cenie. Hero 7 kosztuje niewiele mniej od najnowszej Hero 8. Zresztą nie tylko cena jest podobna.

Obudowa kamery jest wodo- i wstrząsoodporna bez żadnych dodatkowych etui. Bez strachu możemy się z nią zanurzyć na głębokość dziesięciu metrów. Tylny ekran LCD pozwala nie tylko na podgląd kadru, ale i kompletne sterowanie – od zmiany kąta obiektywu (szeroki, normalny i wąski) do trybów (m.in. zdjęcia w serii i nagrania poklatkowe).

Jeśli ktoś jednak woli wydawać komendy zamiast pracować rękami (lub, w tym przypadku, palcami), może wykorzystać sterowanie głosowe.

Stabilizacja obrazu HyperSmooth wciąż robi wrażenie a sama jakość obrazu (w rozdzielczości maksymalnie 4K) może konkurować z młodszymi i nowocześniejszymi kamerami. Pewnie też dlatego wciąż kosztuje tyle, ile kosztuje.

Recenzje Zaloguj się, aby napisać recenzję
Sortowanie:

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.

User Avatar User Avatar
Opinia użytkownika Centrum Testów
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ta recenzja nie ma jeszcze komentarzy

Avatar

Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}

CENA: 969 zł