DJI Pocket 2, Vivo X51 5G i Asus ROG 3, czyli nowości w Centrum Testów!

DJI Pocket 2, Vivo X51 5G i Asus ROG 3, czyli nowości w Centrum Testów!

 

Druga wersja Pocketa ma szerszy kąt widzenia (wreszcie) i joystick, który zdecydowanie ułatwia sterowanie, ale to Creator Combo zawiera dodatki, które całkowicie zmieniają możliwości tej małej kamerki. W Centrum mamy dla Was zarówno Creator Combo (wersję z mikrofonem, szerszym szkłem i statywem) oraz standard bez bajerów, za to w niższej cenie.

 

Vivo X51 5G to z kolei smartfonowa nowość z wyjątkowym systemem stabilizacji obrazu. Wiemy już, że nie jest on najlepszy na rynku, ale warto go przetestować, biorąc pod uwagę cenę tego smartfona. Vivo X51 5G to również bardzo przyjemny ekran i robiąca świetne wrażenie konstrukcja.

 

Razem ze smartfonem trafiają do nas nowe słuchawki bezprzewodowe Vivo. Innowacją jest to bardzo intuicyjne, dotykowe sterowanie głośnością. Konkurencyjne słuchawki douszne nie dają takich możliwości.

 

ROG 3 to bardzo dobrze oceniana, kolejna wersja smartfona od Asusa. Smartfony gamingowe to specyficzna nisza, ale Asus z każdym modelem pokazuje, że świetnie sobie w niej radzi i zaczyna wyrastać na lidera. Teoretycznie każdy smartfon może być gamingowy, ale jeżeli chcecie sprawdzić na jakim etapie są smartfony tworzone z myślą o gamingu, warto spędzić trochę czasu z trzecim ROGiem 🙂