DJI Osmo Mobile 4

Opis

Skoro trzy poprzednie odsłony znalazły pokaźne grono odbiorców, to dlaczego nie stworzyć czwartej? Ręczny gimbal do smartfonów DJI w najnowszej wersji właśnie przyszedł na świat. Jak zwykle w przypadku kolejnych generacji sprzętu elektronicznego przynosi ze sobą kilka nowych funkcji.

Jeśli chodzi o tematy fizyczności, to największą (i chyba jedyną) innowacją jest zmiana uchwytu na magnetyczny. W zestawie otrzymujemy magnetyczną klamrę oraz pierścień mocujący – obydwie opcje pozwalają na błyskawiczną instalację smartfona na stabilizatorze, z tą różnicą, że klamra jest bezpieczniejsza a pierścień bardziej funkcjonalny (bo można z niego zrobić, np. podstawkę pod telefon).

Reszta zmian dotyczy oprogramowania i możliwości aplikacji. Active Track, czyli śledzenie obiektu, dostał nowe cyfry 3.0, co wyraźnie wskazuje, że jest lepszy od 2.0. Timelapsy, motionlapsy, hyperlapsy – to już podstawa, bez której ręczny gimbal nie wychodzi z domu. Ciekawiej brzmi funkcja Dynamic Zoom, czyli automatyczny efekt Vertigo(przybliżanie lub oddalanie obrazu przy jednoczesnym ruchu z kamerą w przeciwnym kierunku). Wystarczy zaznaczyć obiekt, który chcemy objąć efektem i zrobić kilka kroków w jedną lub drugą stronę. Reszta wykona oprogramowanie.

Recenzje Zaloguj/Zarejestruj się
Sortowanie:

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.

User Avatar User Avatar
Opinia użytkownika Centrum Testów
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ta recenzja nie ma jeszcze komentarzy

Avatar

Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}