Bose QuietComfort Earbuds – gra o tron dousznych słuchawek bezprzewodowych.

Bose QuietComfort Earbuds

Najczęściej wypożyczanym produktem w Centrum Testów są Apple AirPods Pro. Miejsce trzecie i piąte zajmują odpowiednio dokanałowe i nauszne słuchawki Sony. Wnioski są oczywiste: lubimy produkty, które grają lepiej niż przeciętnie i jesteśmy w stanie wybaczyć producentom ich wygórowaną cenę. 

Choć 300 złotych brzmi lepiej niż 300 euro dla naszego portfela, słuchawki za 300 euro brzmią lepiej dla większości uszu. 

Nowe Bose QuietComfort Earbuds kosztują właśnie tyle – w przeliczeniu – 1200 złotych. Wydaje się, że grają lepiej niż AirPods Pro i bardzo wygodnie leżą w uszach, czym z kolei dystansują słuchawki dokonałowe od Sony. 

Wbudowane mikrofony radzą sobie naprawdę nieźle, aktywne wyciszanie szumów stoi na wysokim poziomie (lepiej niż AirPods Pro) i właściwie jedynym poważnym minusem tych słuchawek jest bardzo ograniczone sterowanie gestami. Niektórzy za ich wadę mogą też uznać wielkość i wygląd, ale to sprawy bardzo indywidualne. Podobnie jak wybranie najlepszych słuchawek dla siebie. Szczególnie te douszne wymagają indywidualnej oceny i porównania. Wpadajcie do nas i testujcie do woli.